Kartonová fixační výplň 10 kg

Kód: 800258
ECO
Neohodnoceno
220 Kč –13 %
proklad Stokvis 1
220 Kč –13 % 190 Kč / ks 157,02 Kč bez DPH
Skladem (>10 ks)
Můžeme doručit do:
30.5.2024
Možnosti doručení

1 kus = 10 kg (cca 110 kusů nařezaných výplní). Ekologická fixační výplň pro křehké zboží nebo výplň do krabic.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ekologický fixační výplň, kterou je možné vyplnit krabice a obložit křehké zboží při přeprava a zabránit tak poškození produktu během transportu. 

Balení do krabice po 10 kg, což odpovídá cca 110 kusům nařezaných výplní. Výplně jsou díky řezu krásně měkké, proto je můžete snad tvarovat kolem produktů, případně natrhat nebo nastříhat a upravit si rozměr. 

Karton sami drtíme, jedná se o již jednou použité krabice, tudíž zde maximálně využíváme produkt a recyklujeme jej dvakrát. Výplň proto může obsahovat zbytku štítků nebo potisků kartonových krabic. 

Jste firma nebo e-shop a chcete nakupovat za výhodnější ceny? Zaregistrujte se v naší B2B sekci a získejte přístup k lepším cenám!

Pokud hledáte další typy kartonů, prohlédněte si naši širokou nabídku ostatních produktů. Máme vše, co potřebujete pro bezpečné balení a přepravu vašeho zboží.

Najdete u nás nejen kartony, ale také široký sortiment dalších produktů pro efektivní a spolehlivé zajištění vašich zásilek. Navštivte naši kategorii "Obalový materiál" a objevte širokou nabídku bublinkových sáčků, prokladů a mnoho dalšího. 

V případě, že hledáte něco speciálního, neváhejte nás oslovit pomocí našeho Individuálního řešení - s týmem našich expertů pro vás najdeme optimální řešení! 

Doplňkové parametry

Kategorie: Obalový materiál
Záruka: 1 rok
Hmotnost: 10 kg